Blogger Temaları: Premium Görünümlü Şablonlar

Blogspot, blogunuzu ücretsiz olarak oluşturmanıza ve yayınalamanıza olanak tanıyan bir platformdur. Google'ın bu şaşırtıcı hizmeti, herhangi bir yatırı yapmadan blog yazmaya başlamak isteyenler için mükemmel bir seçenektir.

Son derece kullanıcı dostu ve SEO için optimize edilmiş bir platform olmasının yanı sıra Blogspot, yüksek güvenlik ve kalite standartları nedeniyle herhangi bir alanda blog yazmak için ideal seçenekler arasında yer almaktadır.

Tasarım ve özelleştirmeler söz konusu olduğunda Blogspot birkaç tıklamayla blogunuzu oluşturmak için kullanılabilecek birkaç zarif şablon sunmaktadır. Daha önce, sadece birkaç iyi şablon bulunmaktaydı ancak şimdi premium şablonların ortaya çıktığını söylemek gerekmektedir.

Üstelik bu şablonların büyük bir kısmı bedavadır. Blogspot için kullanabileceğiniz ücretsiz ve temiz Blogger temalarının bazılarını aşağıda bulabileceksiniz. Sitenizi oluşturmak için bu şablonlardan bazılarını kullanmayı düşünebilirsiniz.

Inspiro

Zarif bir tasarıma sahip olan Inspiro, moda blogları için en uygun temiz ve minimalist bir temadır. Şablon oldukça benzersiz bir düzene sahiptir. Ayrıntılı destek belgeleri, şablondan en iyi şekilde yararlanmanıza yardımcı olacaktır. Bu şablonun yeni versiyonunu 15 dolara sahip olabilirsiniz.

Janice Fashion

Yaşam tarzı ve moda ile ilgili siteleri için temiz ve şık görünen Blogger şablonudur. Janice Fashion teması, Blogger platformunu kullanarak her türlü blog sitesi oluşturmak için mükemmel bir seçimdir. Temanın aynı zamanda pro sürümü de olduğunu hatırlamak gerekmektedir.

Technext

Technext, blog yazarları için basit, temiz ve esnek bir şablondur. Seçim yapabileceğiniz 12 farklı renk seçeneğiyle birlikte gelmektedir. Beğendiğinizi kullanarak blogunuzun diğerlerinden farklı olmasını sağlayabilirsiniz. Ana sayfa ve içerik sayfası SEO ve AdSense için özel olarak optimize edilmiştir.

Blogstar

Blogstar, çok amaçlı siteler için en uygun Blogger temasıdır. Bu esnek HTML blog şablonu iki varyasyonda gelmektedir. Şablonun kutlu ve geniş olmak üzere iki çeşidi vardır. İkisi de ücretsiz bir biçimde indirilebilir durumdadır. Minimalist bir düzene sahip tamamen duyarlı bir şablon olduğu unutulmamalıdır.

Stylish News

Stylish News bir Blogger temasıdır. Bu ücretsiz şablon, reklamların en iyi şekilde kullanılması için tasarlanmıştır. Google politikalarına göre esnek bir magazin tarzı stile sahiptir. Esas olarak içeriğin kalitesine odaklanmakta ve kullanıcılara içeriğe kolay bir şekilde erişim imkanı sunmaktadır.

Revoltify

Revoltify bloglarını basit tutmak isteyen blogcular için tasarlanmış tek sütundan oluşan esnek bir şablondur. Şablon, blogunuzun kullanıcı deneyimini geliştirmek için e-posta aboneliği bileşenleri ve sosyal yer imi menüleri gibi özelliklerle birlikte gelmektedir. Bu şablon özellikle magazin stili siteler için idealdir.

Honey

Bir seyahat veya yaşam tarzı blog yazarı olmanız durumunda Honey sizin için en iyi Blogger şablonu olacaktır. İyi bir sosyal medya varlığı ve bağlantı oluşturmanıza yardımcı olan sosyal bileşenlere sahiptir. Şablon ayrıca bir açılır menü, header ve footer sütunları, e-posta abonelik bileşeni gibi şaşırtıcı özelliklerle birlikte gelmektedir.

Vanice

Vanice, modern bir düzene ve zengin özelliklere sahip iki sütundan oluşan bir şablondur. En çok mode haberlerine ve bununla ilgili konulara odaklanan siteler tasarlamak için ideal bir temadır. Şablonda yer alan özel bileşenler son derece kullanıcı dostu bir site oluşturmanıza yardımcı olacaktır. Şablonun SEO için özel olarak optimize edildiği unutulmamalıdır.

Timeline

Bu Blogspot şablonu, kişisel fotoğrafları ve günlük makaleleri zaman çizelgesi tarzında paylaşmak için oldukça kullanışlıdır. Timeline Blogger şablonuyla birlikte gelen düzen, cep telefonu veya dizüstü bilgisayar fark etmeksizin her ekranda iyi bir biçimde çalışmaktadır. Şablon aynı zamanda reklamlar için özel olarak optimize edilmiştir.

Dribble

Dribble blog teması, ziyaretçilerinizi temiz tipografi ve esnek tasarımla meşgul edebileceğiniz bir şablondur. Şablon özellikle kişisel bloglar için en iyi özelliklere sahiptir. Profesyonel bir bileşen planlayıcısı blog düzeninizi yönetmenize yardımcı olacaktır. Kişisel bir blog oluşturmak istiyorsanız Dribble sizin için ideal bir şablon olacaktır.

Lex

Lex, blog yazarları için çok çekici bir modern tasarımdır. Bu şablon, içeriğinizi yayınlamanız için dikkat çekici unsurlardan uzak durmanızı sağlayacak en özelleştirilebilir şablonlardan biridir. Şablon, modern ve yaratıcı bloglar için en iyi Blogspot şablon seçeneklerinden biridir.

Klarity

Klarity bir kişisel blog şablonudur. Düzenli olarak güncellemeler paylaşacak olan blogcular için uygundur. Oldukça esnek bir düzene sahiptir ve tek bi sütundan oluşmaktadır. Şablonun renk kombinasyonu onu çekici bir seçim haline getirmektedir. Esnek tasarımı sayesinde herhangi bir ekranda iyi görünecektir.

Blogmag

Adından anlaşılabileceği gibi bu şablon blogunuzu magazin stiline kavuşturacaktır. Bir cep telefonu ve bilgisayar ekranı için en iyi şekilde optimize edilmiş esnek ve temiz bir düzene sahiptir. Şablon, yayınlarınızın tek bir tıklamayla kolayca paylaşılmasını sağlamak için sosyal medya simgeleri gibi geliş özelliklerle birlikte gelmektedir.

Addiction

Addiction, 12'den fazla çarpıcı renk kombinasyonu ile dikkat çeken tek bir sütuna sahip minimalist bir şablondur. Bu şablonun en büyük artı noktası, düzen ve bloglama deneyimi açısından her şeyi mümkün olduğunca basit tutmaya çalışmasıdır. Ayrıca SEO ve AdSense için özel olarak optimize edilmiştir.

Sora Article

Kişisel bir blog şablonu olan Sora Article, sitenizin tasarım, sütun, tam ve yarım küçük resimlerinin kullanılabilirliğini en üst düzeye çıkarmanıza yardımcı olacak dörtten fazla farklı düzen ile birlikte gelen inanılmaz bir seçimdir. Şablon ayrıca SEO için özel olarak optimize edilmiş bir yapıya sahiptir.

Perk Mistry

Perk Mistry çok amaçlı olarak kullanılabilecek bir bloglama şablonudur. SEO için özel olarak optimize edilmiştir ve esnek bir düzene sahiptir. Harika bir magazin stili blog oluşturmak için tüm gereksinimlere sahiptir. Ayrıca özelleştirilebilir arka planı sayesinde blogunuza zarif bir görünüm kazandırması mümkündür.

Lily Fashion

Moda blogları için oluşturulan güzel ve temiz bir Blogger şablonudur. Ancak herhangi bir niş blog oluşturmak için bu şablonu kullanmayı başarabilirsiniz. Sitenizi tüm cihazlarda harika gösterecek tamamen esnek duyarlı modern bir tasarımdır. Şablon, mükemmel görünümlü bir blog oluşturmak için ihtiyacınız olan tüm özelliklerle birlikte gelmektedir.

Moments

Moments, sol ve sağ kenar çubuğundaki her bir gezinme menüsü için iki sütunlu temiz, zarif ve duyarlı bir düzene sahiptir. Tumblr tarzı tasarım ve sosyal yer imi simgeleri, sosyal medya varlığınızı güçlendirmenize yardımcı olacaktır. Harika bir yazı tipi ve renk koleksiyonu, sitenizi klasik sitelerden ayırt etmenizi sağlayacak en önemli özellikler arasında yer almaktadır.

Florence

Florence, blogunuzu oluşturmak için kullanabileceğiniz harika görünümlü, hafif bir blogger şablonudur. Şablon, anında dikkati çekebilecek temiz ve minimal bir tasarıma sahiptir. Bu şablon modern tasarımla oluşturulmuştur. Böylece blogunuz iş dünyasının en iyileriyle rekabet edebilecek kadar iyi bir görünüme sahip olabilecektir.

Typefocus

Typefocus şaşırtıcı düzeydeki tipografisi ile dikkat çeken tek sütundan oluşan bir şablondur. Şablonun modern ve zarif bir tasarıma sahip olması ama aynı zamanda SEO için optimize edilmiş olması en ilgi çekici özellikleri arasında yer almaktadır. Hem çekici hem de kullanıcı dostu bir şablon arıyorsanız Typefocus sizin için mükemmel bir seçim olacaktır.

Couture

Bu klasik ve esnek şablon, göz alıcı ve güzel bir tasarıma sahiptir. Couture, blog gönderileri için iki sütun ve temiz bir kenar çubuğu ile birlikte gelmektedir. Herhangi bir kodlama yapmadan blogun renklerini ve metnini düzenleyebilirsiniz. Hepsini kontrol panelinden kolayca gerçekleştirebilirsiniz. Ayrıca şablon SEO için optimize edilmiştir.

Beautiful

Adından da anlaşılabileceği gibi bu şablon, blogunuzu oluşturmak için kullanabileceğiniz harika görünümlü, basit ve minimal bir Blogger şablonudur. Bu şablonu, bir yaşam tarzı, beslenme ve moda blogu için gönül rahatlığıyla kullanabilirsiniz. Sitenizi tüm cihazlarda harika gösterecek tamamen esnek bir şablondur.

2016

2016, sitenizdeki içeriği çekici bir şekilde görüntülemenizi sağlayacak minimalist tasarıma sahip bir şablondur. Tek sütun düzeni, okuyucunuzun yayınlarınız arasında kolayca gezinmesine yardımcı olacaktır. Şablon tüm önde gelen tarayıcılarla uyumludur. Şablonun özellikleri, en sevdiğiniz resimleri vurgulamak için blogunuzun görsel çekiciliğini artıracaktır.

Square

Square şablonu özel gereksinimlerinize göre düzenlemenizi sağlayan iki farklı XML dosyası çeşidine sahip zarif ve modern bir HTML şablonudur. Şablon, duyarlı bir tasarım düzeni ve lobugunuzu veya sitenizi profesyonel bir şekilde sergilemek için birçok özel bileşen ile birlikte gelmektedir.

Impreza

Moda blogcuları, teknoloji blogları, fotoğrafçılık, yaşam tarzı ve ilgili blogcular için mükemmel görünümlü bir şablon arıyorsanız Impreza tam size göre diyebilirim. Tema çok hızlıdır ve herhangi bir özelleştirme olmadan güzel bir blogunuz olduğundan emin olmanızı sağlayacak tasarıma sahiptir.

Blogus

Blogus şablonu, özellikle ürün incelemeleri ve satış ortaklığı pazarlamasında uzman olanlar için ideal bir şablondur. Birincil özellikleri arasında SEO ve AdSense için optimize edilmiş olması yer almaktadır. Özel bileşenler ve temiz kodlanmış şablon size yolculuğunuzda yardımcı olacaktır. Esnek tasarım sayesinde içeriğinizi en iyi şekilde sunabilirsiniz.

Gamer

Bu şablon, en son oyunları, haberleri ve yorumları gösteren bir blog oluşturmak isteyen tüm oyuncular için mükemmel bir şablondur. Gamer, kitlenizi ilk etapta çekmek için gerçekten ilgi çekici tasarım ögeleriyle birlikte gelecektir. Yayınlar klasik bir blog tema düzeninde görüntülenecektir. Şablon ayrıca oldukça SEO dostudur.

Instaset

Instaset, çok çekici bir düzen seçeneğine sahip modern bir blog tasarımıdır. Tema, herhangi bir niş blogu için mükemel olan temiz ve minimal bir tasarıma sahiptir. Tema sitenizdeki önemli yayınlara daha fazla trafik çekmek için kullanabileceğiniz mükemmel şekilde optimize edilmiş özel yayın bölümü ile birlikte gelmektedir.

Gridz

Adından da anlaşılabileceği gibi bu şablon içeriğinizi zarif bir şekilde görüntülemek için ana sayfada ızgara tipi bir tasarım sunmaktadır. Gridz, geniş bir slayt ögesine, header ve footer kısımlarına ve diğer modern özelliklere sahip 3 sütun ızgarasına sahiptir. Şablon retina hazırdır ve yüksek boyutlu çözünürlüklerle birlikte gelmektedir.

Dens

Dens, blogunuz için mükemmel arka plan oluşturan benzersiz bir renk kombinasyonu ile birlikte gelen magazin tarzı bir bloglama şablonudur. Minimalist ve şık tasarımı onu oldukça popüler ve sevimli hale getirmektedir. Son derece esnek olan şablon, blogunuzdaki yükleme süresinin azaltılacağı şekilde tasarlanmıştır.

Sugar

Adı gibi tatlı olan bu şablon, siteni için yatıştırıcı ve yumuşak bir renk kombinasyonuna sahiptir. Sugar, içeriğiniz diğer birçok şablondan farklı bir şekilde görüntülemenizi sağlayacaktır. Özellikleri arasında Pinterest stili görünüm, SEO için optimize edilme ve tarayıcılar arası uyumluluk gibi farklı özellikler yer almaktadır.

Feminist

Klasik, zarif ama Blogger şablonu arıyorsanız Feminist size yardımcı olacaktır. İki sütunlu bir tasarıma ve güzel ve şık bir arka plan rengine sahiptir. Tema mobil için özel olarak uyumlu hale getirilmiştir. E-posta aboneliği ve özel bileşenler bu şablonun diğer iyi özelliklerinden sadece bazılarıdır.

Avocet

Moda, giyim, yemek ve seyahat hakkında yazmak istiyorsanız bu şablon tam size göre. Bu şablon, içeriğinizin görsel çekiciliğini artırmak için blogunuza ekleyebileceğiniz en iyi şablondur. Avocet, dört header, üç slayt aracı ve birçok düzen seçeneği içeren tamamen esnek bir şablondur. Hatta tek bir tıklama ile blogun renklerini ve yazı tiplerini değiştirebilirsiniz.

Holomatic

Fotoğraf tutkunu biriyseniz, fotoğraflarınızı sergilemek ve para kazanmak için bir platform arıyor olabilirsiniz. Artık bu konuda arayışınıza son verebilirsiniz. Holomatic, fotoğrafçılar için mükemmel bir seçim haline getiren en uygun renk kombinasyonuyla birlikte gelen harika bir tasarıma ve düzene sahiptir.

Vienna

Her gün bir şeyler yazmak ve blogunuzu güncel tutmak isteyen biriyseniz Vienna şablonu sizin için en doğru seçeneklerden biri olacaktır. Şablon, ziyaretçilerinizin okuma deneyimini unutulmaz kılacak tüm modern özelliklere sahip temiz ve minimalist bir tasarımı içermektedir. Şablon özellikle ziyaretçilerinizin okuma deneyimini unutulmaz kılacaktır.

Milano

Temiz, basit ve minimalist özelliklerin muhteşem bir karışımı olan Milano, tarif, seyahat ve yiyecekler ile ilgili bir şeyler yazmak isteyenler için ideal bir şablondur. Bu şablonun arayüzü ve düzeni son derece kullanışlı dostudur. Şablon SEO için optimize edilmiştir ve aynı zamanda retina hazır bir tasarıma sahiptir.

Fastmag

Fastmag şablonu, ziyaretçilerinizin dikkatini çekecek güzel bir renk kombinasyonu ile birlikte gelen modern ve minimalist bir tasarıma sahiptir. Şablon, seçtiğiniz yayınları ana sayfada görüntülemenizi sağlayan öne çıkarılmış yazılar özelliğiyle birlikte gelmektedir. Genel olarak bu şablon bir blog yazarının ihtiyaç duyabileceği her şeye sahiptir.

Viral Mag

Tamamen işlevsel bir site yapmak istiyor olabilirsiniz. Nereden başlamanız gerektiğini bilmiyor olabilirsiniz. Viral Mag size bu konuda yardımcı olabilecektir. Bu son derece esnek ve SEO için optimize edilmiş bir şablon her türlü blog için mükemmeldir. Header ve footer, açılır menü, özelleştirilebilir bileşenler ihtiyaçlarınızı fazlasıyla karşılayacaktır.

WriteUp

Yazarlar için özel olarak geliştirilmiş olan bu temiz ve minimal blog şablonunu kullanarak klasik sitelerden kendinizi kolayca ayırt etmeyi başarabilirsiniz. Blogunuzu oluşturmak ve içeriğinizi yayınlamak için bu şablonu kullanabilirsiniz. Klasik tasarıma ve esnek düzene sahip yüksek kaliteli bir blog şablonu arıyorsanız bu şablon güzel bir seçenek olacaktır.

Galauness

Galauness, iki sütun ve bir ana sayfa tasarımı gibi bir galeri içeren premium bir tasarım şablonudur. Düzeni son derece duyarlıdır ve şablon arama motorları için mükemmel bir şekilde optimize edilmiştir. Fotoğraf blogları oluşturmak istiyorsanız bu şablon mükemmel bir seçimdir. Ayrıca diğer modern özellikleri ile ihtiyaçlarınızı karşılayabilecektir.

Vanilla Lifestyle

Blogspot sitenizi oluşturmak için kullanabileceğiniz temiz, minimal ve kadınsı bir Blogger şablonudur. Vanille Lifestyle şablonu, güzel öne çıkarılmış yazı slayt aracına sahiptir. Mükemmel görünümlü bir blog oluşturmak için ihtiyacınız olan tüm önemli seçeneklerle mükemmel görünümlü bir tasarım sunmaktadır.

Sonuç

Blog maceranıza Blogger ile devam etmek istiyorsanız ve tema bulmakta zorlanıyorsanız burada yer alan şablonlar size fazlasıyla yardımcı olacaktır. Tek yapmanız gereken sitenize uygun bir şablonu beğenmek ve onu Blogger kontrol panelinden yüklemektir. Böylece hayalinizdeki tasarıma kavuşabilirsiniz.

Blogger temalarının çoğu standart blog yazarları için yeterli özelliklere sahiptir. Fakat daha geniş kapsamlı özellikler, ek araçlar ve imkanlar istiyorsanız Blogger yerine WordPress tercih etmenizi öneririm. Blog yazarlığını bir hobi olarak yapmak istiyorsanız Blogger kullanmaya devam edebilirsiniz.

Yazar Hakkında

Timur Demir
Timur Demir Ben Timur Demir, 1991 Muğla doğumluyum. Evliyim ve Muğla'nın Dalaman ilçesinde yaşıyorum. 2013 yılından bu yana blog yazarlığı ve son 1 yıldır blog danışmanlığı yapıyorum. Yazara Ait Tüm Yazılar »

Yapılmış Yorumlar (2)

Murat
28 Ağustos 2020, 14:09

Bu temaların bazıları güzel gerçekten, ben jannah wp tema kullanıyorum, tavsiye ederim çok kullanışlı ve basit arayüzü var. Demosunu yükleyerek kurulum yaparsanız sonra biraz ugraştırıyor fazlalarıkları silmeye fakat, şablon güzel oluyor.

Cihan Atalay
16 Ağustos 2020, 03:17

Blogger için güzel tema bulmak çok zordu. Bu yazıya denk geldim ve aradığım temayı buldum. Tech Next kullanacağım.

Yorum Yap