Kişisel Veya Firma Olarak İnternette Görünür Mü Olmak İstiyorsunuz?

Bu işi en hızlı, en güvenilir ve düşük maliyette halletmek istediğiniz biliyorum. Bu nedenle kesinlikle doğru yerdesiniz.

İnternet siteniz tartışmasız bir biçimde en önemli pazarlama varlıklarından biridir. İnternet siteniz sayesinde işinizi büyütmek ve daha fazla kitleye hitap etmek çok kolaydır. Web ortamındaki deneyimlerin %93’ü bir arama motoruyla başlamaktadır.Tüketicilerin %63’ü sizi bulmak ve sizinle bağlantı kurmak için öncelikle şirketinizin internet sitesini kullanır.Tüketicilerin %75’i bir şirketin internet sitesi tasarımına dayanarak güvenilirliğini değerlendirir.

Günümüz iş dünyasının dijital ortamında, her şirketin ve girişimci olmak isteyen her bireyin bir internet sitesine ihtiyacı vardır. İnternet sitesini 7/24 sizin için görev yapan bir sanal satış danışmanı olarak görebilirsiniz. Siteniz mobil uyumlu değilse, eskiyse ve ziyaretçileri olası satışlara dönüştürme konusunda başarısız ise yeni bir internet sitesine ihtiyacınız var demektir.

Hızlı ve Güvenilir İnternet Sitesi İçin Doğru Yerdesiniz

Rakiplere Fark Atma

Rakiplerinizin neden daha iyi performans gösterdiğini mi merak ediyorsunuz?

İnternet siteleri bunu mümkün kılan yapıdır. Rakiplerinize fark atmak ve rekabette öne geçmek istiyorsanız internet sitenizin belirli nitelikleri taşıdığından emin olmanız gerekir. Bu niteliklerin neler olduğunu, nasıl bir yol izlemeniz gerektiğini bilmiyor musunuz? Birlikte kaliteli bir internet sitesi / blog oluşturabilir ve sizi rakiplerinizin önüne geçirebilirim.

Sitenizin Görünür Olması

Görünürlük denildiğinde arama motorlarının kastedildiğini anlamanız gerekir.

Web ortamındaki deneyimlerin %90’ından fazlası bir arama motoruyla başlar. Bu nedenle sitenizin en iyi SEO uygulamaları için optimize edilmesi gerekir. Web sitesi tasarımı için benimle çalışmayı seçtiğinizde SEO için optimize edilmiş bir siteye kavuşmuş olursunuz.

SEO kavramını göz ardı edemezsiniz. Bir siteniz veya blogunuz var ise SEO ile ilgili temel şeyleri öğrenmeli ve nasıl uygulamanız gerektiğini bilmelisiniz. Sizler için hem sitenizi oluşturur hemde bu adımları size öğretebilirim.

Mobil Uyumlu Olması

Web ortamındaki tüm trafiğin %57’sinden fazlası artık akıllı telefonlardan ve tablet bilgisayarlardan geliyor.

Web ortamındaki tüm trafiğin %57’sinden fazlası artık akıllı telefonlardan ve tablet bilgisayarlardan geliyor.Kullanıcıların %57’si kötü tasarlanmış bir mobil siteye sahip bir işletme önermeyeceklerini söylüyorlar. Bu sizi ikna etmek için yeterli değilse Google’ın yaklaşımını göz önünde bulundurabilirsiniz. Google artık mobili öncelikli hale getirmiştir.

Sitenizi mobil cihazlar göz önünde bulundurarak oluştururum. Bununla birlikte en güncel mobil SEO uygulamaları için internet sitenizi optimize etmiş olurum.

Güvenli Olması

Veri ihlalleri ve saldırıya uğramış tüketici bilgileri son zamanlarda büyük tartışma konularıdır.

Sitenizi ziyaret eden kullanıcılar bunun farkındadırlar. Sitenizde kullanıcıların kişisel bilgileri doldurabilecek bir yer varsa sitenizin güvenli olması gerekir. Bu bilgileri korumak sizin için en öncelikli durumlardan birisidir.

Google arama sonuçlarında güvenli siteleri ön plana çıkartır. Sitenizin tamamen güvenli olması için tüm işlemleri yapacağımdan şüpheniz olmasın.

WordPress Kullanımı

Size özel bir WordPRess sitesi ister misiniz?

Tamamen özel veya en iyi dönüşüm şablonları kullanılarak tasarlanmış, şirketiniz için benzersiz bir site elde edersiniz. Karmaşıklığa bağlı olarak, genellikle WordPress kullanarak siteleri oluştururum. Çünkü WordPress ihtiyaç duyulan tüm esnekliği, güvenliği ve SEO uyumluluğunu sunar.

WordPress kullanmak istemiyor musunuz? Sizlere daha farklı seçeneklerde sunabilirim. WordPress kadar güvenli, kullanışlı ve benzersiz siteleri sizin için oluşturabilirim.

İnternet Sitesi Yaptırmanın Maliyeti

“İnternet sitesi yaptırmanın maliyeti nedir?” sorusunun aklınıza takılacağını düşünüyorum. Bu konuda açık konuşmak gerekir. Çünkü tasarım hizmeti dışında göz önünde bulundurmanız gereken bazı ek ücretler olacaktır.

Hosting

İnternet sitenizin web ortamında var olmasını sağlayan temel bileşendir. Hosting seçimi yapılırken en kaliteli hizmeti sunan yerle çalışmak esastır. Elbette işin maliyetini göz önünde bulunduracağımdan emin olabilirsiniz.

Alan Adı

İnternet sitenizin adı olacaktır. Bunu her yıl kiralamanız gerekmektedir. Dolayısıyla her yıl cebinizden belirli miktarda ücret çıkacağını unutmamalısınız.

Özel Tasarım

WordPress kullanarak oluşturulacak sitenizde özel tasarım isteğe bağlıdır. Ücretsiz temaları tercih ederseniz ek ücrete gerek yoktur. Ancak ücretli temaları tercih edecekseniz temanın ücreti hesaba katılır.

Özel Eklentiler

Kullanacağım eklentilerin büyük bir kısmı ücretsiz olacaktır. Fakat sitenizde özel bir fonksiyonu yerine getiren eklentinin yer almasını istiyorsanız özel bir eklenti satın almanız gerekir.

Sıkça Sorulan Sorular

Öncelikle müşterinin ihtiyaçlarını daha iyi anlayabilmek için müşteri ile bir araya gelerek bir görüşme gerçekleştiriyorum. Bu çevrimiçi bir görüşmede olabilir. Müşterinin internet sitesinden beklentilerini, neler yapmak istediğini anlamaya ve müşteriyi tanımaya çalışırım. İlk görüşmenin ardından sektörle alakalı daha önce yapılmış örnek çalışmaların analizi yaparım. Bu kaynakları müşteriye iletir ve incelemesini isterim. Müşterinin aklında daha net bir fikir oluşmasını sağladıktan sonra elinde bulunan logo, görsel ve varsa içerik gibi kaynakları talep eder ve çalışmaya başlarım

Yaptırmak istediğiniz projeye göre bu süre değişiklik göstermektedir. İstekleriniz doğrultusunda ve iş yoğunluğuna göre maksimum iki haftada içerisinde blogunuzu/sitenizi teslim ederim.

Çalışmak istediğiniz bir firma var ise o firmadan yoksa benim size tavsiye ettiğim bir firma üzerinden hosting ve domain işlemlerinizi sizin için gerçekleştirebilirim. Bu işlemler yıllık veya birkaç yıllık olarak yapılabiliyor. Gerekli uzatma işlemleri içinde sizi zamanı geldiğinde bilgilendiriyorum.

Evet, WordPress altyapısını kullanıyorum. En iyi bloglar ve internet siteleri WordPress kullanıyor. Örnek vermek gerekirse; teknoloji siteleri Mashable ve TechCrunch, New York Times ve CNN’in blogları WordPress altyapısını kullanmaktadır. Sizin isteğinize göre farklı yapılarda kullanabilirim. Bu tamamen sizin tercihinize kalmış.

Öncelikle bir kullanıcı gözüyle bakmaya çalışıyorum. Anlaşılır, kullanımı rahat ve gözü yormayan siteler yapmayı hedefliyorum. Çalışmanın sonunda hatalara karşı ve SEO için gerekli analizleri gerçekleştiriyorum.

Google Sıra Bulucu

Hemen İletişime Geç

"İnternet Sitesi Yapımı" ile ilgili fiyat teklifi almak, aklınızdakileri sormak veya diğer konular için hemen aşağıdaki iletişim formunu kullanarak benimle iletişime geçebilirsiniz.