Blog Danışmanlığı

Blogunuz Üzerinden Para Kazanmak, Site Trafiğinizi Ve Dönüşümlerinizi Arttırmak İstiyor Musunuz?

Size sunacağım blog danışmanlığı tüm bunları gerçekleştirmenize yardımcı olacak.

Sadece bir hobi olarak değil, eviniz veya ofisiniz gibi bir yerden blog yazarlığı yaparak para kazanmak istiyorsanız blog danışmanlık hizmetim tam size göre. Blog danışmanlığı hizmetim size blog ve blog yazarlığı konusunda çok fazla değer katacak. Blog yazarlığı konusunda yaptığınız veya yapmakta olduğunuz yanlışların farkına varacak ve bunları düzeltmek için her zaman diğer blog yazarlarından bir adım önde olacaksınız.

Blog danışmanlığı kapsamında size sunabileceğim hizmetlerin detaylı açıklamalarını ve merak ettiğiniz her şeyi aşağıda bulabileceksiniz.

Blogunuzun Trafiğini ve Kazançlarını Arttıralım

Blog Trafiğini Yükseltme

Çoğu blog yazarının en büyük mücadelelerinden birisi trafik elde etmektir. Elde edilen trafik aynı zamanda online para birimi anlamına gelmektedir. Blogunuz ne kadar çok trafik alırsa sitenizden para kazanmak için bir o kadar fazla seçeneğe sahip olursunuz. Trafik yoksa para kazanmayı pek beklememelisiniz.

Daha fazla trafik daha fazla para demektir. Bir süredir blog yazarlığı yapıyorsanız blogunuzda fazla trafik görmüyorsanız size bu konuda yardımcı olabilirim. Sadece bu değil, blogların önemli Google algoritmaları karşısında ayakta kalmasını sağlayabilirim.

Bunu başarmak için elbette blogunuz üzerinde ummalı bir çalışma gerçekleştirmem gerekecek. Bunların neler olduğunu merak ediyor olabilirsiniz. Hemen iletişime geçin detayları konuşalım.

Blog Sağlığını Yükseltme

Blogunuz ne kadar sağlıklıysa ondan elde edeceğiniz gelir bir o kadar yüksek olacaktır. Dolayısıyla blogunuzun teknik anlamda her şeye hazırlıklı olmasını sağlamak çok önemlidir. Bu noktada devreye üç farklı durum girmektedir. Size bu üç konuda yardımcı olabilirim:

Site Denetimleri – Neden hala hak ettiğiniz trafik ve satışları alamadığınızı merak ediyorsanız, bunun nedeni büyük olasılıkla siteniz ile ilgili teknik veya SEO ile alakalı bazı sorunlar olabilecektir. Dolayısıyla sitenizin ayrıntılı bir denetiminin yapılması gerekmektedir. Bunu sizin için gerçekleştirebilirim.

Anahtar Kelime Araştırması – Anahtar kelime araştırması, SEO başarısı için ilk adımdır. Kazançlı ve düşük rekabetçi anahtar kelimeler bulmak zordur. Dolayısıyla siteniz için derinlemesine anahtar kelime araştırması yapılmasını isterseniz hemen benimle iletişime geçebilirsiniz.

Durum Raporu Oluşturma

Sitenizin ne durumda olduğunu görebilmek için öncelikle onu sayısız açıdan kontrol etmemiz gerekir. Bu konuda endişe etmeyin. Peki bu raporun içerisinde neler olacak?

Anahtar Kelime Araştırması – Sitenizin en çok trafik getiren anahtar kelimelerini tespit ederim.

Tıklama Verileri – Belirli sektörlerde anahtar kelimelerin aranma hacmi yanıltıcı olabilir. Bunun için tıklama verilerini iyi incelemek gerekir. .

Potansiyel Trafik Miktarı – En iyi anahtar kelimelerinizin potansiyel trafik miktarını ortaya koyarım.

Bağlantı Büyümesi – Sitenizin gelen bağlantılar açısından ne durumda olduğunu görmeniz için size grafiksel bir veri sunarım. Bu sayede sitenizin potansiyel olarak ne kadar popüler olduğunu veya bilindiğini anlamanıza yardımcı olabilirim.

Başarılı Sayfalar – Başarılı sayfalar sitenizde yer alan ve elde ettiğiniz trafiğin büyük bir kısmını karşılayan sayfalardır. Bu sayfaları tespit etmenizi ve daha iyi geliştirmenizi sağlarım.

Teknik Rapor Oluşturma

Sitenizin teknik yapısını analiz etmek gerçekten kolay değildir. Bu süreci sizin için olabildiğince kolaylaştırabilirim. Size sunacağım teknik rapor sayesinde sitenizin teknik sağlığının ne durumda olduğunu öğrenme fırsatı elde edeceksiniz.

Sitenizin; yanıt kodlarının, url yapılarının, sayfa başlıklarının, meta açıklamalarının kontrolü ve tarama derinliği gibi birçok açından analizini yapar size rapor sunarım.

Blog danışmanlığı yaparak başarıya ulaşmanızı sağlayabilirim. Ancak bir gecede sonuç almayı bekleyen biriyseniz, çok çalışmak istemiyorsanız, kısa sürede binlerce lira kazanmak istiyorsanız bu hizmetin size göre olmadığını söyleyebilirim. Çünkü istediklerinizi yapabilecek formülün henüz keşfedilmediği bir gerçektir.

Sıkça Sorulan Sorular

1991 doğumlu Muğla’nın Dalaman ilçesinde yaşayan, blog yazarı ve blog danışmanıdır. Kendisi sürekli geliştirmeyi görev edinmiş ve çevresindeki blog yazarlığına gönül vermiş kişilere de katkı sağlayan birisidir. Ayrıca www.timurdemir.com.tr blogunun sahibidir.

Evet, yukarıda bahsettiğim analizleri size bir rapor halinde sunuyorum. Bu rapordan bir yol haritası çıkarıyor ve eksikleri tespit etmenize yardımcı oluyorum?

Raporu yaklaşık 1-7 gün içerisinde teslim ediyorum. Raporu teslim ettikten sonra sizden raporu incelemenizi ve aklınıza takılan soruları tespit etmenizi istiyorum. Tespit ettikten sonra sizinle online bir görüşme yapıyoruz. Bu görüşmede sorularınızı yanıtlıyorum.

Evet, bana sosyal medya hesaplarımdan ve telegram grubu üzerinden 7/24 ulaşabilirsiniz. Blogumda yer alan Soru-Cevap kısmını kullanırsanız daha hızlı şekilde ulaşabilir ve aklınıza takılan soruların yanıtına daha kolay erişebilirsiniz.

Google Sıra Bulucu

Hemen İletişime Geç

"Blog Danışmanlığı" ile ilgili fiyat teklifi almak, aklınızdakileri sormak veya diğer konular için hemen aşağıdaki iletişim formunu kullanarak benimle iletişime geçebilirsiniz.