Güvenebileceğiniz Bir Makale Yazma Hizmeti Mi Arıyorsunuz?

Yüksek kaliteli ve orijinal makalelere en az benim kadar değer verdiğinizi biliyorum.

Sizin için üreteceğim içerikler asla kopya ve sıradan içerikler değildir. Makale yazdırmak istediğiniz alanda öncelikle rakip analizi yapıyorum. Rakip analizini yaptıktan sonra hangi konularda makaleler yazılabilir? İçerik uzunluğu ne kadar olmalıdır? gibi konularda bilgilendirme yapıyorum. Gerekli değerlendirmeleri yaptıktan sonra profesyonelce işimi yapıp en yüksek memnuniyeti elde etmenizi sağlıyorum.

Bana verdiğiniz bilgiler doğrultusunda en kapsamlı şekilde araştırmamı yapıyor ve ortaya eşsiz makaleler çıkarıyorum. İsterseniz sizin için örnek bir makale hazırlayıp, kaliteyi test edebilirsiniz.

%100 SEO Uyumlu Makaleler İle Hedefe Ulaşın!

SEO Uyumlu

Sizin için yazacağım içerik tamamen SEO uyumlu olacaktır. Ortaya koyduğunuz anahtar kelimeler benim için çok değerlidir.

İçeriğinizi ilgili anahtar kelime ve onun bağlı olduğu konu etrafında geliştirecek olduğumdan emin olabilirsiniz.

Arama motoru sıralaması söz konusu olduğunda makale yazarı olarak yapacağım en önemli şey sizin için hazırladığım içeriğin rekabetçi olmasını sağlamaktır. Böylece içerik arama motoru sıralamasında üst sıralara doğru tırmanma gayretinde olacaktır. Tek ihtiyacım olan şey anahtar kelimeniz diyebilirim.

%100 Özgün

Sizin için hazırladığım tüm içerikler iki kez kontrol edilir. İçerikleri, benzersiz ve orijinal çıktılar sağlamak için Copyscape aracından geçiririm.

Orijinal içeriklerin sizin için ne kadar önemli olduğunun farkındayım. SEO söz konusu olduğunda bundan ödün vermemek çok değerlidir.

Sitenizdeki içeriğin özgün olması tek başına yeterli olmayabilir. Aynı zamanda içeriğin yeni olması önemlidir. Bir başka ifadeyle ele aldığınız anahtar kelimeler için yeni bilgiler ortaya koymanız gerekir. Ben bunun bilincindeyim ve insanları sitenize çekmek için size bu konuda yardımcı olmaya hazırım.

Sınırsız Revizyon

Makale yazma süreci bir sanat gibidir. Bu nedenle siz mutlu olana kadar çalışmayı sürdüreceğim.

Yaptığım işi ciddiyetle gerçekleştiririm. Bu nedenle gelen geri bildirimleri her zaman değerlendirmeye alırım. Böylece müşterilerime en doğru hizmeti vermek için çaba göstermiş olurum.

Makale yazma hizmetimden memnun değilseniz bunu söylemekten çekinmeyin. Sizin için hazırladığım makaleyi daha fazla inceleyecek ve yeni geliştirmeler yapabilmek için çaba göstereceğim. Amacım aldığınız hizmetten memnun olmanızı sağlamaktır.

Uzman Yazarlık

Hemen hemen herkes gibi belirli konularda iyiyim ve belirli konularda yetersiz kalabiliyorum. Yetersiz kaldığım konularda işleri kabul etmiyorum.

Bu nedenle hizmet alırken işi kotarabilecek olduğumdan emin olabilirsiniz. Bu konuda herhangi bir soru işareti bırakmamaya özen gösteriyorum.

Ağırlıklı olarak teknoloji ve dijital pazarlama konularında makale yazarlığı yapıyorum. Konunuz bunların dışında ise dert etmeyin. Tek yapmanız gereken benimle iletişime geçmektir. Benimle iletişime geçin ve makale yazarlığı konusunda size yardımcı olup olamayacağını öğrenin.

Öncelikle Kalite

Hiçbir zaman düşük veya standartların altında kalmaya razı olmayın. İçerik çiftlikleriyle sıkça karşılaşabilirsiniz.

Bunlar kalitenin değil makale miktarının yanında yer almaktadır. Ancak gerçekler çok daha farklıdır. Kötü yazılmış makaleler hiçbir değere sahip değildirler. Sadece itibarınızı zedelerler.

Bana ulaşmak olabildiğince kolay. Yapmanız gereken tek şey iletişim formu veya e-posta aracılığıyla bana ulaşmak. Yazma ihtiyaçlarınızın büyük veya küçük olması önemli değildir. Sizden haber almaktan ve size hizmet etmekten memnuniyet duyacağım.

Sıkça Sorulan Sorular

Aşağıdaki iletişim formundan ya da info@timurdemir.com.tr e-posta adresinden bana kolaylıkla ulaşabilirsiniz.

İstediğiniz makalenin sayısına, kelime miktarına ve sektöre göre analizini yaptıktan sonra size tahmini teslim süresini bildireceğim. Ezbere bir şekilde süre vermem söz konusu değildir.

Evet, editörlük hizmeti veriyorum. Sizden gelen talebe göre makalenizi hazırlayıp, meta açıklama, görsel ve diğer SEO ayarlarını doğru şekilde yapıp makalenizi yayına alıyorum. Bu ekstra bir hizmettir.

Başka bir makalenin kelimelerini farklı kelime grupları kullanarak yeniden düzenlenmesidir. Bu tavsiye etmediğim ve kesinlikle karşı olduğum bir olaydır. Bu olay benim gözümde emek hırsızlığıdır. Bu benim kırmızı çizgilerimden biridir. Makalelerimi katiyen bu yola başvurarak hazırlamıyorum ve sizlere de tavsiye etmiyorum. Lütfen bu konuyla alakalı talepte bulunmayınız!

Kesinlikle edebilirsiniz. İçerik kraldır! Google’ın 200’den fazla sıralama faktörü vardır. Bu faktörlerin arasındaki en önemli üç faktörden birisi içeriktir. Google içeriklerin özgünlüğüne ve kalitesine önem verir. Ne kadar özgün ve kaliteli içerikler yazarsanız Google aramalarında blogunuz/siteniz o kadar görünür hale gelir.

Özellikle; dijital pazarlama, sosyal medya pazarlama, WordPress, SEO, blog Yazarlığı ve teknoloji alanında kolaylıkla makaleler hazırlayabilirim. Bunun dışında kalan sektörler içinde çeşitli analizleri yaptıktan sonra size bu konuyla ilgili bilgi verebilirim. Bununla birlikte, +18, bahis, kumar ve buna benzer sektörler için makale hizmeti vermiyorum.

Google Sıra Bulucu

Hemen İletişime Geç

"Makale Yazarlığı" ile ilgili fiyat teklifi almak, aklınızdakileri sormak veya diğer konular için hemen aşağıdaki iletişim formunu kullanarak benimle iletişime geçebilirsiniz.