Hızlı Ve Doğru Bir Çeviri Hizmetine Mi İhtiyacınız Var?

Çeviri ihtiyaçlarınıza göre uygun olan Türkçe – İngilizce veya İngilizce – Türkçe için profesyonel bir hizmet mi arıyorsunuz? O zaman doğru yerdesiniz.

Çeviri ajanslarıyla çalıştığınız zaman proje bazlı çok yüksek miktarlar ödersiniz. Ancak benim gibi bireysel kişilerle çalıştığınız zaman çeviri maliyetlerini düşürürsünüz.

Bu hizmeti alarak yüksek kaliteli İngilizce – Türkçe veya Türkçe – İngilizce hizmetinden yararlanarak elinizdeki içerikleri kolayca başka bir dile çevirmeyi başarabilirsiniz.

Hemen şimdi benimle iletişime geçerek çeviri fiyatları için teklif alabilirsiniz.

Profesyonel Hizmet, Hızlı ve Doğru Tercüme ve En Uygun Fiyat Garantisi

Uygun Fiyatlı İngilizce Çeviri Hizmeti

İngilizce hala dünyanın en popüler dillerinden biridir. İş dünyasının içerisinde en sık kullanılan dillerden biridir

İngilizce her ne kadar çok popüler olsa bile istediğiniz tarzda bir çeviri hizmetini uygun fiyatla temin etmeniz mümkün değildir. Size ihtiyaçlarınız için yüksek kaliteli İngilizce çeviri hizmeti sunabilirim.

Türkçe – İngilizce Çeviri Hizmeti

Dosyaları bana gönderir göndermez çalışmaya başlarım. Çeviriye başladığım zaman kaliteli bir şekilde Türkçe – İngilizce çeviri hizmeti alacağınızdan emin olabilirsiniz.

Çeviriye başlamadan önce her zaman bir örnek çeviri gerçekleştiririm. Örnek çeviri için herhangi bir ücret ödemenize gerek yoktur. Bu örnek, ne kadar iyi bir hizmet aldığınızı görmenize yardımcı olacaktır. Türkçe’den İngilizce’ye çeviri yapılırken tüm dil kurallarının göz önünde bulundurulur.

Arama motorları doğru dil bilgisi kullanımı konusunda algoritmalarını geliştirmişlerdir. Dolayısıyla bozuk dil bilgisi kuralları dahilinde bir içerik oluşturduğunuz zaman arama motorları bunu görmezden gelebilecektir. Size bu konuda ne iyi şekilde yardımcı olacağımdan emin olabilirsiniz.

Profesyonel Türkçe – İngilizce çeviri hizmetim sadece web içeriği için geçerlidir. Bilimsel içerikler, farklı kanallarda kullanılacak eğitim içerikleri veya kurumsal sözleşmeler gibi içeriklerde hizmet vermiyorum. Bunların her birisi alansal ve konusal uzmanlık gerektiren durumlardır. Dolayısıyla eksik yapmaktansa hiç bulaşmamayı tercih ediyorum.

İngilizce – Türkçe Çeviri Hizmeti

İngilizce’den Türkçe’ye çevrilecek bir içeriğe sahipseniz benimle çalışabilirsiniz. Bugüne kadar dijital pazarlama, teknoloji, moda ve seyahat ile ilgili bolca çeviriler gerçekleştirdim.

İngilizce’den Türkçe’ye çeviri konusunda hizmet alırken özgünlük açısından herhangi bir problem yaşamanız için içeriklerin kontrol edileceğini unutmamalısınız. Bazı kaynakları sizden daha önce kullanan insanlar olabilir. Böyle bir durumla karşılaştığımız zaman daha farklı bir çeviri yöntemiyle devam etmeyi uygun görürüz.

Herhangi bir çeviri aracını kullanarak İngilizce’den Türkçe’ye başarılı çeviriler gerçekleştirebilirsiniz. Fakat önemli olan durum içeriğin bütünsel yapısıdır. Araçlar bunu doğru düzgün başaramazlar. Dolayısıyla içeriğin bütünsel yapısını koruyacak bir çeviri hizmeti almalısınız. Size bu konuda en iyi şekilde yardımcı olabileceğim.

Çeviri Hizmetinde Sorunsuz Kalite

Çeviri hizmeti gerçekleştirirken kalitenin ön planda olmasına dikkat ederim. Bu nedenle gönderdiğiniz içerikler her zaman iki aşamalı kontrolden geçirildikten sonra teslim edilirler.

Elinize ulaşan metinde problemlerin en az düzeyde olacağından emin olabilirsiniz.

Ücretsiz Revizyon – Elinize ulaşan metinde problem olduğunu mu düşünüyorsunuz? Ücretsiz bir biçimde kontrol edebilir ve sizin için yeni bir revizyon üretebilirim.

Hızlı Teslimat – Yaptırdığınız işi en kısa sürede halledebilmek önceliklerimden biridir. Size sunmuş olduğum teslimat tarihinin ilerisine geçiş asla olmayacaktır.

Gizlilik Garantisi – Yaptırdığınız çeviri işi sizinle benim aramda kalacaktır. Üçüncü taraf kimse içeriğin çeviri olduğunu bilmeyecektir. Size bu konuda garanti sunabilirim.

Sıkça Sorulan Sorular

Çeviri yapılacak metni WORD dosyası halinde göndermelisiniz. Aşağıdaki iletişim formunu kullanabilirsiniz ya da info@timurdemir.com.tr e-posta adresini kullanabilirsiniz.

Öncelikle çeviriye başlamadan önce gönderdiğiniz metnin daha önce çevrilmiş olup olmadığını araştırıp size bilgi veriyorum. Bu çeviriyi bir yerde yayına alacaksanız, çeviriniz başka bir blog veya sitede kullanıldıysa bunu size bildiriyorum. Aynı konu ile alakalı başka çeviriler için tavsiyede bulunuyorum.

Bu tamamen öncelikle iş yoğunluğuna, gönderdiğiniz metnin uzunluğuna ve sektöre göre farklılık gösterir. Sizin talebinize göre en hızlı ve en doğru şekilde işi teslim ederim.

Tamamen makalenin içeriğini görmeden bir şey söyleyemem. %100 doğru çeviri anlayışı ile bu işi yapıyorum. Bu yüzden %1’lik dahi bir hata payının olabileceği işleri kabul etmiyorum.

Bana hangi konuda memnun kalmadığınızı iletebilirsiniz. Bu doğrultuda metni tekrardan inceleyip kafanızdaki soru işaretlerini giderebiliriz. Eğer bir hata varsa metninizi ücretsiz olarak revize ediyor ve size teslim ediyorum.

Bana ilave edilecek metni ilettikten sonra çevirinize kaldığım yerden devam ederim. İlave ettiğiniz metnin kelime sayısına göre ücrette ve metnin uzunluğuna göre teslimat tarihinde değişiklik olabilir.

Google Sıra Bulucu

Hemen İletişime Geç

"Çeviri Hizmeti" ile ilgili fiyat teklifi almak, aklınızdakileri sormak veya diğer konular için hemen aşağıdaki iletişim formunu kullanarak benimle iletişime geçebilirsiniz.