Hakkımda

Timur Demir Kimdir?

Ben Timur Demir, 1991 Muğla doğumluyum. Evliyim ve Muğla'nın Dalaman ilçesinde yaşıyorum. 2013 yılından bu yana blog yazarlığı ve son 6 aydır blog danışmanlığı yapıyorum.

Edindiğim yeni bilgiler, taktikler, takipçilerimden gelen sorular ve konu başlıkları doğrultusunda içerikler hazırlıyorum.  Bu doğrultuda, yorumlanmayı hak eden yayınlar sunabilmek için tüm gereksinimleri karşılamaya gayret ediyorum.

Sizlerin iletmiş olduğu her türlü geri bildirim benim için çok önemli. Merak ettiğiniz konularda ( blog yazarlığı ve bu alanı içine alan konularda) bana ulaşabilir ve içerik talebinde bulunabilirsiniz. Gerekli araştırmalar ve bilgim dahilinde sizlere en doğru içerikleri hazırlayabilirim.

Bildiğiniz bilgileri kendinize saklamak yani bencillik yapmak yerine, onları paylaşmanın size pek çok faydası bulunur.

Sahip olduğunuz bir bilgiyi paylaşmadıkça yerinde sayar ve bu bilginin hiç kimseye faydası olmaz. Özellikle içerisinde bulunduğum sektörde sürekli bilginin saklanması ve paylaşılmaması gibi durumlarla karşı karşıya kaldım. Bundan dolayı öğrendiğim ve edindiğim her türlü bilgiyi siz değerli takipçilerimle hem blogum hemde sosyal medya hesaplarım üzerinden paylaşmaya gayret gösteriyorum.

Yıllardır başka platformlar aracılığıyla sunmuş olduğum hizmetleri son 2 aydır blogum üzerinden gerçekleştiriyorum.

Blogu üzerinden para kazanmak ve site trafiğini arttırmak isteyen kullanıcılar için blog danışmanlığı hizmeti, SEO uyumlu aynı zamanda %100 özgün ve kaliteli makaleler yazdırmak isteyen kişi ve firmalar için makale yazarlığı hizmeti, internette görünür olmak ve düşük maliyetli internet sitesine sahip olmak isteyen kişi ve kurumlara internet sitesi yapımı hizmeti, hızlı ve doğru bir çeviri ihtiyacı olan herkese çeviri hizmeti sunuyorum.

Her zaman Paylaşmayı Misyon, bilgiyi en değerli hazine olarak görmeyi ise Vizyon edindim.

Merak ettiğiniz her türlü soruyu Soru Cevap sayfamdan veya info@timurdemir.com.tr mail adresinden iletebilirsiniz.