Neden Kişiye Özel Hediye Alınmalı?

Hediye veren mevsim bizdedir ve sevdiklerinize kişiye özel bir armağandan ne kadar özel olduğunu göstermenin daha iyi bir yolu var mı? Kişisel kreasyonlarda, nasıl alışveriş yaptığınızı önemsiyoruz, bu yüzden çoğunuz için, hediyeleri seçmenin tatil sezonunun en stresli kısmı olduğunu biliyoruz. İşte bu yüzden size Hobimod.com olarak mükemmel bir çözüm sunuyoruz.

Kişiselleştirilmiş Bir Hediye İle, Bir Duygu Veriyorsunuz

Son zamanlardaki bir ankette, yanıt verenlerimizin yarısından fazlası kişiselleştirilmiş bir armağan almanın, onlara vermiş olan kişinin, armağan üzerine çok fazla düşünce getirdiğini ve bunun kendilerini özel hissetmesi gerektiği anlamına geldiğini söylemiştir. Aslında, kişiselleştirilmiş hediyeleri daha özel ve aynı türden biri haline getirdiğini belirttiler. Çok sayıda insan, bu tatil sezonunda kişiselleştirilmiş bir hediye almayı ümit ettiğini söyledi.

Kişiselleştirilmiş Bir Hediye Nasıl Yapılır?

Kelime her şeyi söylüyor - Kişiselleştirme şu demek: Özel. Kişinin adını doğum günü hediyesine veya bir çocuğun doğumuna ve yeni bir doğum gününü kutlayan armağana ya da yeni evli çiftin isimlerini düğünlerine yönelik objelerle anlatan bir isim olarak eklemek kişiselleştirilmiş hediyeler için sadece birkaç örnektir. Kişiselleştirme, hediye seçiminizi alıcısı için gerçekten kişisel hale getirmek demektir.

Süreç

Ürün seçiminde, en yeni yazılım ve ekipmandan yararlanabiliyorsa, hediye seçiminizi kazımak veya kişiselleştirmek için en iyi yöntemi seçtik. Elmas ucu döner makineleri, lazerler, lazer maskeli kum oymacıları ve diğer yöntem ve teknikleri kullanıyoruz. Gravür ekibimiz onlarca yıllık tecrübe ile çalışmaktadır ve tüm çalışmalarımız tamamen kurum içi yapılmaktadır.

Ücretsiz Kişiselleştirme Efektleri Ekle

Kişiselleştir kutusunu bulun. Bir öğeyi seçtiğinizde ve bir kişiselleştir kutusunu görüyorsanız, kişiselleştirmeyi eklemek istiyorsanız o kutuyu tıklamanız yeterlidir ve seçenekleri göreceksiniz. Kişiselleştirme için ekstra ücret yoktur. Bazı öğeler, mesajınız için diğerlerine göre daha fazla alana sahiptir, bu yüzden, kişiselleştir kutusunu tıkladığınızda, herhangi bir noktalama işareti ve sözcükler arasındaki boşluklar dahil olmak üzere karakter sayısı size gösterilecektir. Hediye seçiminizi kişiselleştirme olmadan satın almayı tercih ediyorsanız, kişiselleştir kutusunu işaretlememek ve ürünü alışveriş sepetinize olduğu gibi eklemeniz yeterlidir.

Seçimler

Bir dizi yazı dizini arasından seçim yapabilir ve mesajınızın yazı stilini seçebilirsiniz. Seçtiğiniz öğeye bağlı olarak mesajınız için de renk seçebilirsiniz. Belli ki kişiselleştirme mesajınız için karakter veya harf seçiminiz olacaktır (karakter kısıtlamaları dahilinde). Bir fotoğraf çerçevesi seçiyorsanız, ilk seçeneklerden biri çerçevenin yatay veya dikey bir yönelimle kişiselleştirilip düzenlenmeyeceği olacaktır. İşte tamamen sizin hayal gücünüz ile şekillenecek olan kişiye özel hediyeler tasarlamak bu kadar basit.

Yazar Hakkında

Timur Demir
Timur Demir Ben Timur Demir, 1991 Muğla doğumluyum. Evliyim ve Muğla'nın Dalaman ilçesinde yaşıyorum. 2013 yılından bu yana blog yazarlığı ve son 1 yıldır blog danışmanlığı yapıyorum. Yazara Ait Tüm Yazılar »

Yorum Yap