Hazır Ofis Nedir?

Hazır ofis, ofis işinizi bir ofisten yürütebilmek için ihtiyacınız olan her şeyi içerisinde barındıran bir hizmettir. Hazır ofiste çalışmaya başlamak için bilgisayarınızı alıp gelmeniz yeterlidir. Kamara ile İstanbul’un en merkezi lokasyonlarında hazır ofisiniz sizleri bekliyor. Avrupa Yakası’nda Şişli, Beyoğlu, Levent ve Zorlu Center şubelerinde; Anadolu Yakası’nda ise Bostancı ve Altıntepe şubelerinde Kamara’nın hazır ofis hizmetinden yararlanabilirsiniz.

Kamara Hazır Ofislerinde Size Ne Sunuyor?

Kamara’nın altı şubesindeki hazır ofis çözümlerinin her biri şirketinizin ihtiyaçlarına uygun bir şekilde tasarlanmıştır. Kamara ekibi, şık tasarımlı ve tam donanımlı hazır ofisinizde rahat bir şekilde çalışabilmeniz için tüm detayları düşünmüş. Profesyonel sekretarya hizmetimi ile gelen çağrılarınız ve kargolarınızın yükünü Kamara üstleniyor. Size tahsis edilecek telefon numarası üzerinden gelen çağrılarınız Kamara’nın profesyonel sekreterleri tarafından yanıtlanır, gerektiğinde çağrılar belirlediğiniz numaraya aktarılır ya da e-posta yoluyla size bilgi verilir. Mesai saatleri dışında gelen çağrılar ise telesekretere yönlendirilir ve size anında bilgi verilir. Dilerseniz telefonlarınıza ön anons (IVR anonsu) eklenebilir. Bunun yanında gelen posta ve kargolar adınıza teslim alınır ve dilerseniz gelen evrak size e-posta yoluyla iletilir.

Kamara’nın hazır ofis çözümleri ile elektrik, su, doğalgaz faturalarıyla ilgilenmenize artık gerek kalmaz. İşlerinizle ilgilenirken ihtiyacınız olan faks ve fotokopi makinesi gibi ofis ekipmanları ve yüksek hızlı internet bağlantısı hizmetinizde. Günlük ofis kontrolü, haftalık temizlik ile 24 saat kapalı devre kamera ve alarm sistemi ofisinizin temel ihtiyaçlarını en iyi şekilde karşılanır. Bunun yanında kullanımınıza açık mutfak ve ücretsiz çay ve kahve hizmeti de işinize odaklanabilmeniz için ihtiyaç duyduğunuz altyapıyı sağlar.

Kamara Hazır Ofis Hizmetini Nerelerde Sunuyor?

Kamara’nın hazır ofisleri İstanbul’un en merkezi lokasyonlarında bulunmaktadır. Zorlu Center ve Levent şubeleri iş merkezlerine çok yakın mesafede konumlanmaktadır. Şişli ve Beyoğlu şubeleri ise kent merkezindeki konumlarıyla dikkat çekmektedir. Kamara’nın Avrupa Yakası’nda konumlanan şubeleri Maslak, Levent, 4. Levent, Kağıthane gibi hem uzun yıllardır iş dünyasının kalbinin attığı, hem de yeni gelişen lokasyonların merkezi konumundadır. Anadolu Yakası’ndaki Bostancı ve Altıntepe şubeleri sahile yakınlığı, manzarası ve konumu ile müşterilere merkezden uzaklaşmadan huzurlu bir ortamda çalışma fırsatı sunmaktadır.

Yazar Hakkında

Timur Demir
Timur Demir Ben Timur Demir, 1991 Muğla doğumluyum. Evliyim ve Muğla'nın Dalaman ilçesinde yaşıyorum. 2013 yılından bu yana blog yazarlığı ve son 1 yıldır blog danışmanlığı yapıyorum. Yazara Ait Tüm Yazılar »

Yorum Yap