Dijital Pazarlama

Affiliate Marketing Nedir?

Affiliate marketing ile pasif gelir elde etmek istiyorsanız bu içerik sizin için en önemli yol göstericilerden biri olacaktır. Size sadece affiliate marketing çalışmalarının temellerini öğretmeyeceğim. Aynı zamanda bu alanda başarılı olmanız için ihtiyacınız olan çeşitli adreslerden söz edeceğim. Google’da sıralama elde edebilecek SEO ile optimize edilmiş içerik ve e-posta listeleri…

Devamını Oku »

Dijital Pazarlama Nedir?

Dijital pazarlama sık sık karşınıza gelen popüler terimlerden biri olabilir. Bu terimi süslü ve ilgi çekici yapan şey son dönemde ön planda olmasıdır. Dolayısıyla aklınıza şöyle bir soru gelebilecektir: Dijital pazarlama nedir?

Devamını Oku »

SEO İçin Anahtar Kelime Araştırması Nasıl Yapılır?

Anahtar kelime araştırması için teknik özelliklere geçiş yapmadan önce SEO için anahtar kelime araştırmasına bağlı temel terimler ve kavramlar konusunda bilgi sahibi olmalısınız. Tüm bunlara açıklık getirilmiştir.

Devamını Oku »

SEO Nedir? (Arama Motoru Optimizasyonu Nedir?)

SEO, "Arama Motoru Optimizasyonu" anlamına gelir. Bu, web sayfalarınızı Google'ın veya diğer aram motorlarının arama sonuçlarında üst sıralara çıkmaları için optimize etme çalışmasıdır.

Devamını Oku »

En İyi 8 E-ticaret Platformu

En iyi e-ticaret platformu konusuna doğrudan bir cevap istiyorsanız yazının en başında size yardımcı olmaya çalışayım. Aradığınız e-ticaret platformu kesinlikle Shopify olacaktır. Online satış yapmaya başlamak istiyorsanız e-ticaret yazılımı söz konusu olduğunda birçok farklı seçeneğe sahip olursunuz.

Devamını Oku »

SEO Hakkında Bilmeniz Gereken 20 Gerçek

SEO konusunda pazarın oldukça geniş olduğunu bilmelisiniz. Bu geniş pazarda SEO uzmanları tüm sırları kendilerine saklayarak pastadan en büyük payı almak istemektedirler. Ancak kimse Google'ın algoritmasını tam olarak bilmediği için tamamen onun seveceği şekilde çalışmalar yapabilmek pek mümkün değil diyebilirim.

Devamını Oku »

Blogunuz İçin Doğru Hedef Kitle Nasıl Tanımlanır?

Bir blog sahibi olmak her şeyin yeterli olacağı anlamına gelmemelidir. Çünkü blogunuzun hayatta kalabilmesi için bir kitleye ihtiyacı vardır. Bu nedenle doğru hedef kitlesini tanımlamanız gerekmektedir. Başarılı blog yazarlarının arkasındaki en önemli sır budur. Gerçekten faydalandıkları iyi bir hedef kitle söz konusudur. Bloglarında yazmaya başlamadan önce bunu göz önünde bulundurmaktadırlar.…

Devamını Oku »
Başa dön tuşu
Kapalı