Hakkımda

hakkimda

Merhaba Sevgili Ziyaretçi,

Ben Timur Demir, 1991 Muğla doğumluyum. Karadeniz Teknik Üniversitesi, Orman Mühendisliği son sınıf öğrencisi aynı zamanda Anadolu Üniversitesi Fotoğrafçılık ve Kameramanlık bölümü öğrencisiyim.

Blogum 2013 yılında yayın hayatına başlamış olup blog yazarlığı ve bu alanı içine alan konular ağırlıklı olmak üzere kişisel yazıların derlendiği bir web günlüğüdür. Blogumda yer alan yazılar, yabancı kaynaklardan derlenen değerli araştırma yazıları ve tecrübelerim ile edindiğim bilgilerden ibarettir.

İnternet dünyasına adım atmak isteyen, araştırmayı ve öğrenmeyi seven, sabırlı olan girişimci okuyuculara, uzun araştırma ve derlemelerle, güncel ve kaliteli bilgiyi sunmak adına çalışmalarımı yaklaşık 5 yıldır sürdürüyorum. Paylaşmayı misyon, bilgiyi en değerli hazine olarak görmeyi vizyon edindim. Araştırma yapmaktan keyif aldığım konularda bir hayli uzun, ancak her satırı bilgilendirici yazılar hazırlamak için ince eleyip sık dokuduğumu söyleyebilirim. Blogumun sosyal bir blog imajı kazanması için, yorumlara ve yorumculara son derece önem vermekteyim. Bu doğrultuda, yorumlanmayı hak eden yayınlar sunabilmek için tüm gereksinimleri karşılamaya gayret ediyorum. Kişisel bir web sitesi olmanın alışılmış “işte ben” sınırlarını aşmak, şeffaf bir çizgiyle belirlediğim içerik alanlarımda kaliteli bir bilgi güncesi olabilmek niyetiyle, yerli kaynaklarda yer almayan ya da tüm detaylarıyla işlenmeyen konuları, öğretileri ve tavsiyeleri sitemi ziyaret eden değerli okuyuculara aktarabilmek, bu girişiminin amacını özetlemektedir.

Hızla gelişen bilgi teknolojilerinin, internet dünyasına sağladığı avantajlar, hobiden – tahmin edilemeyecek kazançlar sağlanan meslek dallarına dönüşen yeni girişimleri takip etmek, sıfırdan başlamak, ya da özgün araştırma yazılarım ve kişisel tecrübelerimi aktardığım yayınlarla mevcut birikimini beslemek isteyen herkesi bloguma beklerim.

Yukarıda da söylediğim üzere bu blogu açmamdaki en büyük sebep; yazmayı ve faydalı şeyler sunmayı sevdiğim içindir. İnternette bu kadar araştırma yapan ve yeni bilgiler öğrenmeyi seven birisi olarak bunları aktarabileceğim ve başkalarının da yararlanabileceği en güzel platformun bana ait olanıdır diye düşündüm ve yayın hayatıma devam ediyorum.

Her zaman Paylaşmayı Misyon, bilgiyi en değerli hazine olarak görmeyi ise Vizyon edindim.

Benimle ilgili ve blogumla ilgili merak ettiğiniz her şey için info@timurdemir.com.tr adresine mail atabilirsiniz. Hepinize İyi günler ve iyi bloglamalar diliyorum.

Başa dön tuşu
Kapalı