E-posta Pazarlama

E-Posta Listesini Büyütmek İçin 11 Talep Yaratma Eklentisi

İşletmelerde talep yaratma, başarı ile mutlak başarısızlık arasındaki fark anlamına gelmektedir. Bir e-ticaret mağazası, blog, küçük işletme veya ajans söz konusu olduğunda sitenize gelenler sonsuza dek orada takılmazlar. Bu nedenle, onları daha uzun süre sitede tutmak veya geri gelmelerini sağlamak önemlidir. Bunu yapmanın en iyi yolu, WordPress için en iyi…

Devamını Oku »

A-Z MailChimp Türkçe Sözlük

E-posta pazarlamacılığı kampanyalarınız kapsamında MailChimp kullanmaya karar verdiyseniz bazı teknik terimler konusunda bilgi sahibi olmalısınız. MailChimp kullanımı konusunda size yardımcı olabilmek adına yayınlanmış olan resmi sözlüğü Türkçeleştirmeyi uygun gördüm. Burada yer alan bilgiler resmi sözlükteki bilgilerden fazlası olmasa bile bu hizmetten maksimum verim alabilmeniz için işinizi kolaylaştıracaktır. A A/B Test Oluşturmuş…

Devamını Oku »

Profesyonel Bir Mail Nasıl Yazılır?

E-posta yazarken altın kurala mı ihtiyacınız var? Hiç yorulmayın altın kural bellidir. E-postaları açık ve kısa tutmalı ve okuyucuyu şaşırtmaktan uzak durmalısınız. En ideal tavsiye budur ve bu tavsiyeye uyarak birçok şeyi başarabilirsiniz.

Devamını Oku »

Yeni Başlayanlar İçin E-posta Pazarlamacılığı İpuçları

E-posta pazarlamacılığına bulaşmadan blogunuzu geliştirmek isteyebilirsiniz. İçeriklerinizi sadece sosyal medyada paylaşamak sizin için yeterli olabilir. Fakat başarılı bir blog ve blog yazarı olmak istiyorsanız eninde sonunda e-posta pazarlamacılığı alanına el atmak zorundasınız.

Devamını Oku »

Blog Bültenleri İçin Faydalı İpuçları

Birçok blog yazısı blog aboneliklerinin önemine değinir ve bu konuda neler yapılabileceğini okuyucularına sunmaktadır. Blog yazarları blog aboneleri kazanmayı başarsalar bile devamında neler yapılması gerektiğini pek bilmezler. Blog aboneliklerinin amacı aboneleri sürekli blog bültenleri ile rahatsız etmek değildir.

Devamını Oku »

En İyi E-posta Pazarlama Yazılımları ve Değerlendirilmesi

Kullanabileceğiniz en iyi e-posta pazarlama yazılımları mı arıyorsunuz? E-posta pazarlamacılığı potansiyel müşterilerinize ve kullanıcılarınıza ulaşmak için en iyi yöntemlerden birisi olduğu için bu arayış içerisinde olmanız gayet doğal.Eğer gerçekten e-posta pazarlama yazılımları arasından sizin için en iyi olanı bulmak istiyorsanız bu yazıda yer alan bilgilerden faydalanabilirsiniz.

Devamını Oku »

E-Posta Abone Sayısını Artırmanın Yolları

Tüm blog sahipleri e-posta listelerindeki kişi sayılarının günden güne olmasa da aydan aya artış göstermesini ister. Ancak listenizi büyütürken birçok farklı şeyle uğraşmak durumundasınız ve nereden başlayacağınızı bilmiyorsunuz.

Devamını Oku »

FeedBlitz: En Verimli FeedBurner Alternatifi

Blog adresinizde etkili bir biçimde çalışan bir kaynağa sahip olmanın ne kadar önemli olduğunu biliyor olmalısınız. FeedBlitz, FeedBurner gibi bir dağıtım hizmeti sunmaktadır ve bunu yaparken ekstra destek ve verimlilik sunmaktadır.

Devamını Oku »

E-posta Kuralları İle Verimliliğinizi Arttırın

Kişisel veya telefon üzerinden iletişimler e-postaların kullanımının artmasıyla biraz geri plana itildiler. Bugünlerde işletmelerin e-postaları rutin bir iş takvimi haline dönüştü. Onları yazmak zor değildir ancak buradaki e-posta kuralları size her anlamda doğruya ulaştıracağı için bu kuralları bilmek önemlidir.

Devamını Oku »

Blogunuz İçin E-Posta Aboneliği Ve Önemi

E-posta listeleri çevrimiçi ortamda varlığınızı ve gelirlerinizi arttırmak için etkili bir yöntemdir. Birçok uzman kişi bu konuda “para listelerde yer alır” şeklinde bir söylem dile getirir ve kesinlikle doğrudur. Eğer hala bir e-posta listesi oluşturmamışsanız çok şey kaybediyorsunuz demektir.

Devamını Oku »
Başa dön tuşu
Kapalı